X

Būsimiems studentams

Būkite informuoti

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis - info@masterlab.lt arba +370 699 53555

Apie masterlab

MasterLab – tai pirmasis Baltijos šalyse mokymų bei inovacijų centras dantų technikams ir odontologams. Skirdami ypatingą dėmesį žinių kokybei bei pasitelkdami naujausias skaitmenines technologijas siūlome kasdienę praktiką palengvinančius mokymus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems dantų technikams.

Mūsų centre siūloma trys tęstiniai MasterLab mokymų moduliai, taip pat nuolat vykstantys geriausių Lietuvos ir užsienio lektorių praktiniai kursai, išsamūs darbo su naujausiomis technologijomis mokymai, individualios dantų technikos ekspertų konsultacijos.

Taip pat MasterLab turi Inovacijų centrą, kuriame ekspertai kuria skaitmeninėmis technologijomis paremtas naujas mokymų metodikas, vizualines mokymosi priemones, dantų protezų gamybos metodus bei įvairius dantų technikų laboratorijoms skirtus inovatyvius instrumentus.
MasterLab – tai dantų technikos specialistams skirta kūrybinė erdvė, kur susilieja poreikis tobulėti, atrasti naujausias darbo technologijas, jų panaudojimo galimybes ir metodus, bendrauti su kolegomis, dalintis idėjomis ir taip kurti pažangesnę dantų technikų kasdienybę.

Jeigu Jūs neieškote siaurų techninių apmokymų, o norite gauti naujausias, kasdienei praktikai būtinas žinias, atrasti ir išmokti pritaikyti naujas skaitmeninės technikos galimybes, mokytis iš geriausių Lietuvos bei užsienio specialistų – susisiekite su mumis.
Studentai
Dėstytojai
Laboratorija
234 Įdomus skaičius
678 Įdomus skaičius
456 Įdomus skaičius

Dėstytojai

Dėstytojai plačiau

Sertifikatai

Visiems MasterLab centre vykstančių kursų dalyviams yra išduodami profesinį tobulinimąsi patvirtinantys, Odontologų rūmuose registruoti sertifikatai.
Sertifikatai plačiau