Alexander (Alek) Aronin

Alexander (Alek) Aronin – 24 metus praktinės patirties turintis dantų technikas – profesionalas, šiuo metu dirbantis etatiniu japonų kompanijos „Noritake“ instruktoriumi Šiaurės Amerikai.

Didžiausiu įkvėpimu profesinėje Aleko veikloje tapo bei perversmą jo gyvenime sukėlė vieno geriausių Japonijos dantų techniko-keramisto Hitoshi Aoshima knyga „Keraminių darbų kolekcija“. Šią knygą Alekas perskaitė 1996m. Nuo tada jis ne tik atrado naujas darbo su keramikomis perspektyvas, bet į danties kūrimą pradėjo žvelgti kaip į meną, reikalaujantį nuolatinio tobulėjimo ir atsidavimo.

Dėl poreikio nuolat tobulėti, Alekas niekada neapsiribojo tik darbu, nuolat ieškojo naujų mokymosi kelių. Jo mokytojų tarpe – žymus japonų dantų technikas Aki Yoshidair, dantų technikų mokymosi centro „Оsaka Ceramic Training Center" steigėjas Sigeo Katoaka, legendinis meistras – dantų technikas Mishel Magne. Taip pat, prabėgus daugiau nei 10 metų po to, kai savo knyga pakeitė Aleko požiūrį į darbą, jo mokytoju tapo ir Hitoshi Aoshima.