Rolandas Andrijauskas

„Mano darbas – tai biomimetika, gamtos kūrinio atkartojimas. Noriu, jog kiekvienas mano sukurtas protezas nepriekaištingai atrodytų, būtų individualiai pritaikytas, funkcionalus bei patogus. Juk pagrindinis darbo tikslas – padėti pacientui ne tik atrodyti, bet ir jaustis geriau. Norint to pasiekti reikia įdėti daug pastangų, svarbu profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas. Tai reikalauja kantrybės, užsispyrimo, tačiau žingeidumas ir atsidavimas darbui – būtini sėkmės komponentai.“

Rolandas Andrijauskas – profesionalus dantų technikas, Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų bei Lietuvos Dantų Technikų Sąjungos narys, „DTL Vilnius“ įmonės įkūrėjas ir vadovas. Be 16 metų intensyvios  dantų techniko darbo praktikos, Rolandas turimas žinias nuolat gilina įvairiose konferencijose, kursuose, taip pat bendraudamas su geriausiais Lietuvos bei užsienio ekspertais. Savo darbe Rolandas derina tiek tradicinių, laiko patikrintų medžiagų naudojimą, tiek pažangiausias skaitmenines technologijas, inovatyvius darbo metodus.

Pirmuosius eksperimentus dantų technikų laboratorijoje Rolandas pradėjo dar vaikystėje.  Jo tėtis – Algis Andrijauskas – yra vienas geriausių savo kartos dantų technikų. Būtent tėtis Rolandui ir perdavė ne tik meilę, susižavėjimą šia profesija, bet ir savo žinias.  Taip pat didelę įtaką jo darbo filosofijai padarė tokie pasaulinio lygio meistrai kaip Gerald Ubassy, Oliver Bricks, Mishel Magne, Sigeo Kataoka bei asmeniniai Rolando mentoriai Alexander Aronin ir Stefan Schunke.