X

Būsimiems studentams

Būkite informuoti

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis - info@masterlab.lt arba +370 699 53555

MDT Rolando Andrijausko ir Gyd. Od. Rolando Stripeikio kursas - Dentalinė Architektūra© in Lab & in Clinic

Mieli kolegos dantų technikai ir odontologai ortopedai,
norime pasidalinti su Jumis geraja praktika!Trijų dienų ir vienos dienos praktiniai ir teoriniai kursai DENTALINĖ ARCHITEKTŪRA© in Lab & Clinic

2019 vasario 21, 22, 23 dienomis

Šiuolaikinė ortopedinė odontologija jau neįsivazduojama be išsamios paciento analizės ir be diagnostinio vaškavimo. Šią temą lektorius MDT Rolandas Andrijauskas per dvi pirmas kurso dienas nagrinės per DENTALINĖS ARCHITEKTŪROS© sąvoką, apimančią daugiau disciplinų nei tik prarasto danties anatomijos atstatymas:

  • DENTALINĖ ARCHITEKTŪRA©, organinės odontologijos filosofija, akcentuoja, jog gaminant restauracijas yra itin svarbu atsižvelgti į individualius paciento duomenis ir lūkesčius;  • DENTALINĖS ARCHITEKTŪROS© protokolas užtikrina aukščiausią protezavimo kokybę ir estetinį rezultatą. Tiksliai reglamentuoti gydytojo protezuotojo ir dantų techniko veiksmai leidžia prevenciškai išvengti klaidų ir prognozuoti galutinį rezultatą;  • Profesionalus diagnostinis vaškavimas (wax up) ir maketas (muck up), tai komunikacijos su pacientu priemonė, per kurią pastarajam galima suteikti maksimalų informacijos kiekį apie gydymo planą bei leisti pajusti būsimus pasikeitimus burnoje;  • Techninis vaškavimas – išmanus turimos informacijos panaudojimas, nedarant diagnostinio vaškavimo.


Trečią kursų dieną lektoriai MDT Rolandas Andrijauskas ir Gyd. Od. Rolandas Stripeikis per DENTALINĖS ARCHITEKTŪROS© sąvoką, nagrinės šias temas:

  • Biometrinių duomenų registravimas, išsaugojimas ir prieinamumas visiems gydymo proceso dalyviams.  •  Darbas tampa efektyvus tada, kai sukuriama aiški vieninga sistema apjungianti visų specialistų kompetencijas į vieningą ir nuoseklų gydymo protokolą.  • Odontologinė sistema pagrysta mokslo pasiekimais ir gerąja praktika, sujungta su pažangiausiomis technologijomis, padeda sudaryti, valdyti ir kontroliuoti paciento gydymo procesą ir išvengti klaidų.


Kursų metu sužinosite:
- Apie veido lankus, jų tipai skirtumai, panašumai, privalumai
- Sąkandžio registrai – centrikas ar/ir maksimali interkuspidacija
- Dentalinė fotografija duomenų perdavimui iš klinikos į laboratoriją ir atvirkščiai
- Atspaudai
- Gydymo planai – gerosios praktikos
- Horizontalioji komunikacija tarp gydytojo, paciento ir dantų techniko

Augsime ir tobulėsime kartu!!!:)

Trijų dienų kursų kaina
iki  2019 02 08 - 1249,00eur
po 2018 02 08 - 1349,00eur
Trinyte klientams, jaunimui iki 25-erių metų
- 1000,00eur

Vienos dienos (vasario 23d.) kursai skirti dantų technikams (dalyvavusiems 2 dienų Dentalinės Architektūros kursuose) bei odontologams

kursų kaina
iki  2019 02 08 - 549,00eur
po 2018 02 08 - 599,00eur
Trinyte klientams, jaunimui iki 25-erių metų
- 499,00eur

Registracija telefonu +37069953555 arba el. paštu info@masterlab.ltLinkėjimai,
MasterLab komanda