X

Būsimiems studentams

Būkite informuoti

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis - info@masterlab.lt arba +370 699 53555

Natūralios morfologijos kopijavimas gaminant aukščiausio kokybės restauracijas, remiantis trimis baziniais dantų anatomijos dėsniais Shigeo Kataoka, Japonija

2024 balandžio 24d. Meistras Shigeo Kataoka paskaita su dyva demonstracija.

"Mano įsitikinimu, norint papagaminti kuo natūraliau atrodančius dantų protezus, svarbiausias faktorius yra danties morfologija. Norint atstatyti sveiką ir natūraliai estetiškai atrodančią burnos ertmę, svarbu atsižvelgti į dantų tarpusavio santykį, dantų morfologiją ir kiekvieno individualaus daties paviršiaus charakteristiką.

 

Aukščiau paminėti faktoriai lemia ne tik estetinį vaizdą, bet tai įtakoja ir visos burnos ertmės sveikatą. Aš tikiu, kad to galima pasiekti atkuriant naturalių dantų morfologiją. Natūralaus danties morfologija turi visą informaciją, būtiną  gaminant kokybiškus dantų protezus.

Šioje paskaitoje mes įvairiais kampais apžvelgsime naturalių dantų morfologiją ir kokią morfologiją turi turėti protezas, kad sukurti gražų išorinį vaizdą ir atstatyti sveiką burnos ertmę. Be to, aš paaiškinsiu, kaip natūralius dantis galima išskirstyti į tris pagrindines formas (apvali, trikampė ir kvadratinė), atsižvelgiant į tam tikras taisykles ir kokių dėsningumų turi šios formos.

Praktinės demonstracijos metu, aš paaiškinsiu viršutinių priekinių dantų savybes bei modifikuosiu jų anatomiją ir paviršiaus struktūrą. Be to praktiškai pademonstruosiu, kaip individualizuoti gaminio paviršių prieš sinterizavimą."

Iki greito susitikimo

Meistras Shigeo Kataoka, Japonija

Data
2024 balandžio 24d.
Kaina
iki 02.15 - 450eur
po 02.15 - 500eur
Registracija telefonu +37069953555 arba el. paštu info@masterlab.lt

BŪK IR TU VIENAS IŠ MEISTRO SHIGEO KATAOKA MOKINIŲ!
Linkėjimai,
MasterLab komanda